Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu

Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu

Merhaba değerli ziyaretçimiz size bu gönderimizde “Kamu Sermayeli Bankalar” arasında yer alan, Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu ve tüm dünyada geçerli olan Ziraat bankası maxsimum cart başvurusu hakkında bilgi verip bu karta nasıl başvuru yapabileceğiniz hakkında kısaca bilgiler vereceğim.Öncelikle “Maximum Card” nedir ve diğer kartlardan ayrılan bize avantaj sağlayan özellikleri nedir kısaca ondan bir bahsedelim.

– Türkiye de 250.000’den fazla işyerine üyeliğimiz bulunmaktadır. (Bu da müşterilerine; daha fazla taksit imkanı, daha fazla alışveriş ve MaxiPuan kazandırmaktadır.)

– MaxiPuan; işte “Maximum Card” sahiplerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de bu! Yaptığınız her alışverişe MaxiPuan’ınız da birikmekte, bu biriken Maxi Puanlar sayesinde sizlerin harcadığı paranın belli bir kısmı iade ediliyor ve bedava alışveriş yapabiliyorsunuz.

– Dünyanın tüm ülkelerinde sınırsız harcama! Dünyanın neresinde olursanız olun, VISA / MasterCard amblemi taşıyan tüm iş yerlerinde Maximum Card ile anında ödeme yapabilirsiniz.

– Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans; nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm üreten Maximum Card sayesinde nakite sıkıştığınız her an nakit çekim yapabilirsiniz. Dilerseniz, bu nakit çekimleri taksitlendirerek taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Gelelim Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu işlemlerine! Bir Maximum Kredi Kartı sahibi olmak ayrıca çok da kolaydır!

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru yöntemleri

– Ziraat bankası şubeleri, ziraat bankası internet şubeleri, ziraat bankası atm’leri, ziraat bankası sms şubeleri (4747), 444 00 00 nolu numarayı arayarak ziraat bankası maximum kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şimdi Maximum Kart İnternet Başvurusu için resimleri takip edebilirsiniz. Öncelikle https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KrediKartiBasvuru.aspx linkini yeni sekmede açalım. (Yeni sekmede açmanızın sebebi, sayfamızdan ayrılmadan anlatımları doğruca okuyup, doğru başvuru yapabilemenizi sağlamak adına.)

Yukarıdaki resimde gördüğünüz alanlara;

 • C. kimlik numaranızı yazınız,
 • Kimliğinizde yazan doğum tarihinizi yazınız,
 • Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. (Örnek: İstanbul),
 • Babanızın ismini yazınız,
 • Annenizin ismini yazınız,
 • Yan taraftaki güvenlik kodunu giriniz ve,

“Devam” bölümüne tıklayınız. Burada “Seçiniz” kısmına resimdeki gibi “Kredi Kartı” seçiniz (Maximum Kredi Kartı) seçeneği de olabilir.

Şimdi ise burada görüldüğü gibi bilgileri aşağıdaki gibi eksiksiz ve doğru olarak giriniz.

 • Aylık net gelirinizi,
 • Talep ettiğiniz kredi kartı limitini (Aylık gelirinizin 1/2 katı olabilir),
 • Cep telefonu numaranızı,
 • E-Posta adresinizi,
 • Ürün tipi ve ürünü seçip “Gönder” butonuna tıklayınız.

Yapacağımız işlemler bitti! “Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu” işlemlerini nihayet tamamladınız. Şimdiden sonra yapacağınız tek şey, arkanıza yaslanıp sizi aramalarını beklemek. Bu süre 1 – 2 hafta arası değişmekte, iş yoğunluğu olan şubelere göre değişiklik göstermektedir. İşlemler bitip sizi arayıp şubeye davet edeceklerdir. Bu davet sonrası bankaya giderken yanınızda mutlaka ve mutlaka bulundurmanız gereken 2 evrak olacaktır.

 • Türkiye Cumhuriyeti Kimliğiniz,
 • Gelir Belgeniz (maaş bordrosu veya muhasebecinizden aldığınız gelir pusulanız).

Ziraat Bankası Maxsimum Card Başvurusu” başlıklı yazımızda sizlere en kolay yoldan nasıl Maximum Card başvurusu yapılır anlatmaya çalıştık. Eğer bu yazımızdan istifade edebildeyseniz, size yardımcı olabildiysek, lütfen bir yorum bırakarak bizlere görüşünüzü bildirmekten çekinmeyin. Soru/Sorunlarınız için ayrıca not bırakabilirsiniz


Rauf Vardar

Odtü Mezunuyum. Uzman Finans Editörlüğü yapıyorum.

Yorum Yap