ING Bank Pos Cihazı Arıza Bildirimi

ING Bank Pos Cihazı Arıza Bildirimi

ING Bank ile birlikte ING Bank üye iş yerleri çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilmektedir. Bunlardan birisi de pos cihazı imkanıdır. ING Bank üye iş yerlerine ücretsiz olarak pos cihazı desteğinde bulunmaktadır. Pos cihazlarında kredi kartları, banka kartları ile işlem yapılabilmektedir.

Bu kartlarınızı ING Bank pos cihazları üzerinden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha sonraki aşamada da işlemlerinden fiş alabilir ve pos cihazında fiş kaydı yapabilirsiniz. Bazı durumlarda pos cihazlarında arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda ING Bank Pos cihazı destek biriminden yardım alabilirsiniz.

İng Bank Pos Destek Hattı : 0850 222 07 67

Arıza bildirimlerinizi ING Bank pos cihazı destek ekibine günün her anında yapabilirsiniz. ING Bank pos cihazı arızalarının giderilebilmesi için öncelikli olarak randevu alınmaktadır. İş yerinizde gelen teknik destek ekibi pos cihazı üzerindeki arızayı çözmeye çalışmaktadır. Kullanılamayacak olan cihazlar yerine ING Bank tarafından yeni pos cihazı gönderilmektedir. 0850 222 0 600 telefon numarasını arayarak ING Bank pos cihazı arıza bildiriminde bulunabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Rauf Vardar

Odtü Mezunuyum. Uzman Finans Editörlüğü yapıyorum.

2 yorumlar