FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

İnternet işlemleri konusunda en hızlı bankalardan biri olan FinansBank’ın müşterilerine sunduğu CardFinans kolaylığını hem inceleyeceğiz hem de başvurumuzu yapacağız bu makalemizde. Öncelikle FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce kartı bir inceleyelim sizler de isterseniz. İstemezseniz makalenin en alt kısmında başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Ama incelemekte her zaman fayda vardır, zaten lafı fazla uzatmadan kısa ve net bilgiler vereceğiz.

FinansBank CardFinans Özellikleri

  • Kendi açıklamalarına göre, Dünyanın tüm ülkelerinde toplam 1500 marka ve 250.000’den fazla alışveriş noktasında kolayca alışveriş yapmamızı sağlıyor.
  • Nakit avans ve Taksitli nakit avans çekimlerinizde 9 taksite kadar taksit imkanı sunuyor.
  • Hangi kartlarda CardFinans özellikleri bulunmaktadır? Buraya dikkat etmemiz gerekiyor çünkü CardFinans çok fazla kart imkanı ile çeşitlendirilmiş ve bu da onu cazip kılan kısımlardan en önemlisi diyebilirim.
  • Çeşitlerine gelecek olursak;CardFinans (Visa, MasterCard), CardFinans Temassız (Visa, MasterCard), CardFinans Xtra (Visa, MasterCard), E-CardFinans (Visa Sanal Kart), CardFinans GO, CardFinans BÜMED, CardFinans Trabzonspor, Fenerbahçe CardFinans, CardFinans Bursaspor, CardFinans On-Air.
  • Daha fazla ParaPuan imkanı! Bu kartın en büyük özelliklerinden yine birtanesi ise, harcama noktalarına göre ParaPuan veriyor olması.
  • Onu da şu şekilde çeşitlendirmiş; Uçak bileti alımlarında ParaPuan’lar; World Signia için 5 kat, ClubFinans Xclusive ve ClubFinans Doctors Xclusive için 4 kat, ClubFinans, ClubFinans Doctors ve CardFinans Xtra için 3 kat değerlidir.

Son olarak FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmak oldukça kolay! Aşağıdaki linke tıklayınız ve açılan sayfada; Cep Telefonu Numaranızı Giriniz, T.C. Kimlik Numaranızı Giriniz, Güvenlik Kodunu Giriniz, Hemen Başvur tıklayınız.

Şimdiden sonra yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp bankanın sizi aramasını beklemek. Ayrıca Soru / Sorunlarınız ve İstek / Görüşleriniz için aşağıdaki yorum alanına yorum bırakarak bizleri bilgilendirebilir veya sorunuza cevap alabilirsiniz.


Rauf Vardar

Odtü Mezunuyum. Uzman Finans Editörlüğü yapıyorum.

Yorum Yap