Denizbank Paracard Şifre ve Bakiye Sorgulama

Denizbank Paracard Şifre ve Bakiye Sorgulama

Denizbank; adını sıkça duyduğumuz ve reklamlarıyla bizi gülümseten banka. Sloganı bile hepimizin ağzında “hayat denizde güzel”. Verdiği krediler, bonus ile sağladığı avantajlar, ve sağladığı nice kampanyalar var. Öyle ki futbol yıldızları ile bile tanıştırıyor kampanyalarında. Müşterilerine sunduğu bu hizmetlerden biri de Paracard.

Bu kart sayesinde hem alışveriş yapabiliyor hem de bonus kazanabiliyor ve bunu anında alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Diyelim ki alışveriş yapacaksınız ancak Paracard’ınızın bakiyesini hatırlamıyorsunuz ve zorda kalırım yada bakiye yetmez diye.  Bakiyenizi öğrenmek artık çok kolay, nasıl mı?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne hesap bir boşluk bırakıp Paracard’ınızın son dört hanesini yazıp 3280’e sms gönderiyorsunuz ve hesap bakiyeniz anında cebinize geliyor. Ya da Paracard’ınızı yeni aldınız yada Paracard’ınızın değişimi oldu ve yeni kartınız geldi bunun şifresi nasıl olacak peki?

Eğer var olan kartınız değişiyorsa şifre ile uğraşmanıza gerek yok çünkü son tanımlamış olduğunuz şifre yeni Paracard’da tanımlanacak ve size sms ile bilgisi verilecek. Ancak yeni şifre alacaksanız; isterseniz 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yada internet bankacılığından yapabiliyorsunuz.

Eğer dilerseniz sms ile de şifrenizi belirleyebiliyorsunuz. Şifre yazıp bir boşluk bırakarak istediğiniz şifreyi 4 haneli yazıp bir boşluk kartınızın son 4 rakamını yazıp 3280’e gönderirseniz şifre belirleme işleminiz gerçekleşmiş olur.


Rauf Vardar

Odtü Mezunuyum. Uzman Finans Editörlüğü yapıyorum.

Yorum Yap