Burgan Bank Bonus Card Başvurusu

Burgan Bank Bonus Card Başvurusu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere benimde araştırırken hayretle karşıladığım ve gerçekten oldukça hesaplı bulduğum Burgan Bank’a ait Bonus Card hakkında bilgilendireceğim ve tabii ki “Burgan Bank Bonus Card Başvurusu” hakkında da oldukça kısa ve detaylı bilgiyi vereceğim. Eğer detaylı araştırmadıysanız siz de kararsızsınızdır, lakin açıklamaları detaylıca okumanızı tavsiye ederim, zira oldukça kısa ve net anlatacağım.

Öncelikle şunu bilmenizde fayda var Türkiye de Bonus kavramı “Burgan Bank Bonus Card” ile başladı. Yani bu işin en eskisi ve ehli Burgan Bank diyebilirim. Burgan Bank Bonus Card çeşitlendirilmiş ve sınıflandırılmış. Kullanıcılarını 4 kademeye bölerek herkesin bütçesini ve standartlarını koruyarak, harcamalarını da ona göre düzenlemiş.

Burgan Bank Bonus Card Çeşitleri;

  • Burgan Bonus
  • Burgan Bonus Plus
  • Burgan Bonus Premium
  • Burgan Bonus Platinum

Burgan Bonus Card Özellikleri:

Bu karta sahip Burgan Bank müşterileri Dünyanın her yerinde doya doya alışveriş yapabilmekte. Bu yapılan harcamaların %17 – %20’si kadarını bonus olarak kazanmakta. Bu kazanılan BonusPuanlar sayesinde hem bedava alışveriş yapabilmektesiniz hem de belirli bir süre sonunda Burgan Bonus Plus Card sahibi olabilmektesiniz.

Burgan Bonus Plus Card Özellikleri:

Bu kart ile Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip olabilmenin dışında daha fazla BonusPuan / Bedava Alışveriş kazanmakta olacaksınız.

Burgan Bonus Premimum Card Özellikleri:

Bu kart sahipleri ise Plus kart sahiplerine göre daha avantajlılar nedeni ise, Bonus Plus Card sahiplerine göre %1/2 daha fazla BonusPuan kazanmaktadırlar. Yani Burgan Bonus Card Başvurusu yaptınız karta sahip oldunuz. Aktif olarak harcamalarınızdan sonra, Bonus Plus Card sahibi oluyorsunuz. Aktif kullanım arttıkça Bonus Premimum Card sahibi oluyorsunuz. Harcadıkça sürekli daha fazla kazanıyorsunuz.

Burgan Bonus Premium Card Özellikleri:

Geldik son seviyeye, bu Burgan Bonus Premium kart sahipleri en şanslı kesimde yer alıyorlar çünkü, daha fazla harcama yaptıkları için artık çok daha fazla kazanıyorlar. Burgan Bonus Premium Card sayesinde kazanılan BonusPuan %1/2 katı kadarken Bonus Premium Card sayesinde artık %2 kat daha fazla kazanmaya başlayacaklar. Üstteki kartların tüm özelliklerini yer alan bu kart tüketicilere oldukça destek olmakta ve Türkiye’nin bedavası en bol kartı özelliği ile de göz doldurmakta.

Gelelim Burgan Bank Bonus Card Başvurusu için ne yapacağımıza! Diğer bankalar için türlü yöntemler olmasına rağmen Burgan Bank bu kolaylıktan kullanıcılarını ne yazık ki mahrum bırakmış. Tabii ki bunun da haklı sebepleri olmakta.Burgan Bank Bonus Card Başvurusu için ne yazık ki müşteriler bizzat bankaya gidip başvuru yapmak zorundalar. Sizlere Burgan Bank’ın özelliklerini ve Burgan Bank Bonus Card Başvurusu için en açıklayıcı bilgileri sunmaya çalıştık. Soru / Sorunlarınız için yorum bırakabiliri veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


Rauf Vardar

Odtü Mezunuyum. Uzman Finans Editörlüğü yapıyorum.

Yorum Yap